Neler yeni
Aşağıdaki skype ve mail adresilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
live:.cid.e78907ceaa14a217

Duyuru Neteller nedir

Sounders

BHA Üyesi
Katılım
12 May 2019
Mesajlar
157
Konum
Sakarya
Hızlı, basit ve güvenli ödemeler
On yılı aşkın bir süredir, NETELLER işletmelere ve bireylere online para hareketleri için hızlı, basit ve güvenli bir yöntem sağlamaktadır. Dünyanın en büyük bağımsız para transferi işletmelerinden biri olarak, her yıl milyarlarca dolar değerinde işlem gerçekleştiriyoruz.
Hem satıcıların hem de tüketicilerin güvendiği finansal hizmetlerimiz, çok çeşitli sektörlere ve işletmelere verilmektedir.
NETELLER servisiPaysafe Financial Services Limited™ tarafından yönetilmektedir.
Şirket
1999 yılında kurulmuş olan Paysafe Financial Services Limited, işletmeler ve bireyler için geleneksel ödeme yöntemlerine online bir alternatif sunar.
Müşterilerimize, paralarının gitmesi gereken yere güvenli ve özel bir şekilde gitmesi konusunda yardımcı oluruz ve işletmelere,geleneksel yöntemlerin kullanılmadığı pazarlarda ödeme kabul etmeleri ve ödeme yapmaları için bir seçenek sunarız.
Dünya çapındaki milyonlarca müşteri, binlerce web sitesinde ödeme yapmak ve ödeme almak, dünya genelinde para göndermek için NETELLER'ı kullandı. Ayrıca, doğrudan hesaplarına bağlı olan Net+ Prepaid Mastercard® ile milyonlarca Mastercard® satış noktası, ATM ve online konumdan anında erişimin keyfini çıkarırlar.
Finansal Düzenleme
Paysafe Group Limited’nin (Şirket no. 109535C) tamamına sahip olduğu bir alt kuruluşu olan Paysafe Financial Services Limited, Financial Conduct Authority tarafından Electronic Money Regulations 2011’e (Elektronik Para Yönetmenlikleri 2011) (900015) göre elektronik para sağlamak üzere yetkilendirilmiştir.
İngiltere'deki Financial Conduct Authoritytarafından yetkilendirildiğimizden dolayı, dünya çapındaki işletmelerimizde ve hizmetlerimizde en yüksek standartları korumaktayız. Sektörün önde gelen fiziksel ve elektronik güvenlik önlemleri ve Kara Para Aklamayı Önleme protokolleri, üyelerimizin kimlik hırsızlığına ve dolandırıcılığa karşı mümkün olan en yüksek derecede korunmalarını sağlar.
Ayrıca korunmanız amacıyla, tahsis edilmemiş, onaylanmamış ve aktarım halindeki paraların %100'ünden fazlasını bağımsız ayrı hesaplarda tutuyoruz. Tüm dünyadaki milyonlarca üye paralarını bize emanet ediyorlar. Siz de edebilirsiniz.
Kayıtlı ana ofisler
  • Paysafe Group, 27 Floor, 25-27 Canada Square, London E14 5LQ, United Kingdom
  • Paysafe Financial Services Limited, 27 Floor, 25-27 Canada Square, London E14 5LQ, United Kingdom
  • Netbanx Ltd, 27 Floor, 25-27 Canada Square, London E14 5LQ, United Kingdom
  • Paysafe Group, 2 Place Alexis-Nihon, 3500 de Maisonneuve Blvd. W., Suite 700, Montreal, Quebec, Canada, H3Z 3C1
  • Paysafe, 75 Promenade du Portage, Gatineau, Quebec, Canada, J8X 2J9
Hizmetler
NETELLER Hesabı, milyonlarca müşterinin para eklemek, para çekmek ve NETELLER satıcıları ve diğer NETELLER müşterileri ile aralarında para transferi yapmak için kullandıkları online değer yükleme hesabıdır. Bir hesap için kayıt olduğunuzda, çok sayıda hizmete erişim sağlarsınız:
Para Transferi
NETELLER Para Transferi anında online para göndermek için hızlı, basit ve güvenli bir yoldur. Ücretsiz NETELLER ödeme hesabınızdan kullanılabilen NETELLER Para Transferi, geleneksel para gönderme yöntemlerine bir alternatiftir.
Daha fazla bilgi
Kullanılabilirlik
Hizmet Verilmeyen Ülkeler

NETELLER, bu ülkelerde yaşayanlara hizmet sağlamaz ve siz bu ülkelerin sınırları içinde seyahat ederken NETELLER Hesabınıza erişim için giriş yapamazsınız.
Daha fazla bilgi
Kariyerler
Her zaman, hızlı hareket eden küresel ekibimize katılacak yetenekli profesyoneller aramaktayız. Dünya çapındaki yüzlerce çalışanıyla, hızla büyüyen ekibimiz dünya standartlarında online finansal çözümler ve müşteri hizmeti sunmak için gerekli olan zekaya, yaklaşıma ve becerilere sahiptir.
Şirket genel merkezlerimiz Londra’dadır ve Grubun Sofya, Viyana, Montreal, Houston, Miami ve Los Angeles’ta çok sayıda ofisi bulunmaktadır. Sektörün önde gelen online finansal hizmetler şirketi olan bizlere katkıda bulunmak için gereken özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, sizi tanımak isteriz.
Güncel iş ilanlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için Paysafe Group web sitesini ziyaret edin.
Satış / Satıcı hizmetleri
Eğer dünyanın her yerindeki müşterilerin ödeme yapmak ve ödeme kabul etmek için kullanabileceği düşük maliyetli ve güvenli bir ödeme seçeneğinden faydalanabileceği bir web siteniz varsa, işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda daha fazla bilgi almak için iş bölümümüzü ziyaret edin.
Ödeme çözümleri paketimizin tamamı ile ilgili daha fazla bilgi için, Paysafe web sitesini ziyaret edin.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı
slotbar