Neler yeni
Aşağıdaki skype ve mail adresilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
live:.cid.e78907ceaa14a217

Kareasbet sitesi dolandırıcidir

Workenay

BHA Üyesi
Öncelikle merhaba arkadaşlar keşke elimdeki resimleri silmeseydim de sizlere daha detaylı bir şekilde açıklayıcı ve görsel olarak olayı izah edebilseydim ama olayın üzerinden fazla bir zaman geçmedi yine de 2 ay oldu karı aspet sitesi tarafından arandım üye oldum bir şekilde ikna olup siteye 4000 TL para yatırdım ve müşteri temsilcisi ile bayağı bir konuştuktan sonra yatırım karşılığında %30 çevrim şartsız Bonus aldım ve bu bonusu da istediğim gibi kullanabileceğim söylediler yani canlı rulet de ve ben de istediğin gibi oynadıktan sonra kasami 11.750 TL yaptım daha sonradan beni arayıp yok Abdullah böyle oynayamazsınız 14 sayı kuralı var diyerekten Kural koydular bakiyemi tekrardan 4 bine çektiler ve ben de dedim ki yok kardeşim siz sözünüzün eri değilsiniz verdiğiniz sözü tutmuyorsun uz ben ana paramı istiyorum dedim onlar da bana bazı kesintiler olabilir bana paranızı iade edeceğiz dediler Bir de baktım 3000 TL olarak gönderdiler yani 1000 TL'si havaya uçtu ve haksız yere bin TL parama el koydular siz siz olun bonus'a aldanmayın özellikle kareas bet sitesine hiç aldanmayın sitedeki kullanıcı adı Workenay

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı
slotbar