Neler yeni
Aşağıdaki skype ve mail adresilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
live:.cid.e78907ceaa14a217

İddaa'da Sürekli Kazanç Nasıl Sağlanır?

Bob Marley

Yönetici
Katılım
7 May 2019
Mesajlar
860
960Öncelikle yüksek oranları ve sürpriz tahminleri kafanızdan atmanızı istiyorum. Birkaç kişi dışında bahis tarihinde 3-5 liraya zengin olan yoktur, bu da bir elin 5 parmağını geçmeyeceğinden dolayı taktiğiniz kesinlikle bu olmamalı.​


Bize Harçlık Çıksın Yeter!

Belki de yapılan en büyük yanlışlardan biri de budur. 4-5 maçlık öğrenci kuponu adı altında binlerce tl yatırdığınızı unutmayın. Siz harçlık çıkarmak istediğinizde bile 2-3 katını kazandıracak kuponlar yapmalısınız. 3 liralık kuponlar ile 10 defada 1 kere kazanacağınıza, 30 liralık kupon yapıp 10 defada en az 6-7 kere kazanın.


Peki Bunu Nasıl Yapabiliriz?

Bir defa en garanti maçta olsa direk taraf bahsinden uzak durun. Çifte Şans, ÜST (1.5) ve ALT (3.5) tercihleri alt alta geldiğinde, 4 maçlık bir kuponda size 2-3 oranlı kuponlar sağlayabilir. Unutmayın iddaa'da 4 maç üzeri riskli olduğu gibi kupon oranının da 5.00 ve üstü tehlikelidir. İyi bir analizci olmadığınız takdirde kesinlikle size kazançtan çok zarar getirir.


İyi Analizci Olmak!

Son cümlede belirttiğim gibi iyi bir analizci olduğunuz takdirde bazı riskli oranları tercih edebilirsiniz. Unutmayın analiz uzmanlarının iddaa bülten ekiyle işleri olmuyor, tek tek maçları, takımları, oyuncuları, son haftalarda ki performansları göz önüne alıyorlar ve bununla beraber sonuca gidiyorlar.


Sürekli Kazanç Bize Nasıl Yüksek Kazanç Getirecek?

2-3 oranlı kupon deyip geçmeyin. 500 TL yatırdığınız takdirde saatler içerisinde size en az +500 TL getireceğini unutmayın. Ayrıca öğrenci kuponu adı altında defalarca vereceğiniz 3-5 lira yerine, 20 TL ile 50-60 TL'yi garanti altına almak çok daha mantıklıdır.


Aza kanaat etmeyen çoğu hiç bulamaz!

Siz önce küçük bedelli kuponlar ile bu sistemi test edin. Ancak test ederken sürekli aynı liglere odaklanın ki, 1-2 hafta içinde yatmayan kuponları hazırlamaya başlamış olun. Ekleyeceğiniz her çifte şans sizin %33.3'lük şansınızı %66.6'ya çıkartır. Diğer (3.5)alt – (1.5)üst tercihleri ise %50'den başlar ve takımların performansına göre %90'lara ulaşır.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı
slotbar