Neler yeni
Aşağıdaki skype ve mail adresilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
live:.cid.e78907ceaa14a217

Duyuru İddaa Sistem

Sounders

BHA Üyesi
Katılım
12 May 2019
Mesajlar
157
Konum
Sakarya
Sistem, tahminde bulunduğunuz maçların içinden yanılma imkanı tanıyarak kazanma şansınızı artıran bir özelliktir. Sistem oynadığınızda oynadığınız maç sayısı ve seçtiğiniz sistem dahilinde, kuponunuzda birden fazla kolon oluşturulur. Üretilen kolonların içinden doğru tahmin edilmiş olanlar ikramiye kazanır.
Örneğin 5 maça tahminde bulundunuz. 4 doğru tahmininiz olsa bile kazanmak için Sistem Alanı’nda 4’ü işaretliyorsunuz.
Sistem Tablosu’na bakarak 5 farklı kolon oluşturduğunuzu görüyorsunuz. Kupon bedeliniz: Üretilen kolon sayısı x Kolon bedeli: 5 x 1 TL= 5 TL olur.
Oynadığınız bu kuponda, Sistem Alanı’nda 4’ü işaretleyerek 4’lü maçlardan oluşan 5 farklı kolon oluşturmuş oluyorsunuz. Bu maçlardan 1 tanesini doğru tahmin edemeseniz bile Sistem Alanı’nda 4’ü işaretlediğiniz için yine de kazanıyorsunuz. Diyelim ki oynadığınız bu kuponda tahminde bulunduğunuz maçların oranları ve sonuçları da (1 - 0 - 2 cinsinden) aşağıdaki gibi olsun:
İçerisinde 246 kodlu maç olan kolonlar kaybeder. Kazanan kolon sarı renkle belirtilmiştir.
Kazancınızı şu şekilde hesaplıyorsunuz: Kazanan kolon bedeli x Doğru tahmin edilen maçların oranları: 1 TL x 1,35 x 2,10 x 3,20 x 1,50= 13,61 TL Unutmayın, bu kuponda Sistem Alanı’nda 4’ü işaretlemeseydiniz kazanamayacaktınız.
Kupondaki Sistem Alanı’nda yer alan Mm nedir?
Sistem alanında Mm işaretlemek sadece banko olarak seçilen maçları içerecek bir kolon üretilmesi ya da kuponda banko olmaması durumunda Sistem 12 anlamına gelir
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı
slotbar