Neler yeni
Aşağıdaki skype ve mail adresilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
live:.cid.e78907ceaa14a217

Free Bonus Coinbar 10 tl

italian

BHA Üyesi
10 TL Deneme Bonusu için kurallar ve şartlar; * ÇEVRİM ve YATIRIM şartı YOKTUR. Bu bonus ile sistem kupon yapılamaz. * 10TL Bonus ile kazanç sağlamanız halinde en az 100 TL ve en fazla 100 TL çekim talebi verebilirsiniz. * Her üye bonustan bir kez faydalanabilir. * Çekim işlemi sonrasındaki geriye kalan tüm bakiyeler silinmektedir . * Bonusunuzu bütün alanlarda kullanabilirsiniz. * Bonusunuzu sadece 'Banka Havalesi' yöntemi ile çekebilirsiniz. * Sonuçlanmamış bahsiniz olması dahilinde çekim işlemi iptal edilir. * Yukarıdaki kurallara ek olarak sitemizde bulunan Şartlar ve Koşullar geçerlidir.

Site Linki : https://www.coinbar51.com/tr

muhammet99

BHA Üyesi
gırıs yapalamıyor
Seda 02:15
* Efendim sistemlerimizde güncelleme yapılmaktadır. Güncellemeden dolayı mail adresinize aktivasyon maili gelmemektedir. Aktivasyon gerçekleşmediği için üyelik gerçekleşmemektedir. Dolayısı ile bonus yükleyemiyorum. * Gün içerisinde mailinizi kontrol edip gelmediyse tekrar üye olmanızı rica ediyorum. Şu anda bağlanıp bonus talep ettiğiniz için üyeliğiniz gerçekleştiğinde bize bağlanıp bilgi verdiğinizde bonusunuz yüklenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederim.
muhammet karaduman 02:16
aktıvasyon mealımı gonerebılırmısınız
Seda 02:16
Muhammet Bey sistem otomatik göndermektedir. Yarın gün içerisinde sorun giderilecektir.
muhammet karaduman 02:17
dun gecede aynısını soylemıstınız
Seda 02:17
Muhammet Bey, beklenmedik durum oluştu.
muhammet karaduman 02:18
yarın kesın çozumlenır mi sorun...
Seda 02:18
Evet Muhammet Bey, 12.00'den sonra olacaktır.
muhammet karaduman 02:19
sıteye kayıt sadece emaıl vre sıfermısıı yazarak gırıyoruz
Seda 02:19
Evet Muhammet Bey. Ancak daha sonra profili düzenle kısmından düzenleyeceksiniz.
muhammet karaduman 02:20
anladım tesekkurler..
Seda 02:20
Anlayışınız için teşekkür ederim. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var mı?
muhammet karaduman 02:20
ilk cekımım olcak hangı yontemle cekebılıız

daha hızlı olur..
Okundu
Seda 02:21
Banka Havalesi Muhammet Bey.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı
slotbar