Neler yeni
Aşağıdaki skype ve mail adresilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
live:.cid.e78907ceaa14a217

Cepbank Ve Referans Kodu Yatırım Sorunlarına Destek Verilmeyecektir !

Bob Marley

Yönetici
Katılım
7 May 2019
Mesajlar
806
Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz ki bir çoğumuz cepbank ve referans kodu ile yatırımlarda sorun yaşayabiliyor. Bu sorunlarını bizlerle paylaşıyor ve elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Kimi sorunu çözüyor ama kimi sorunda ise ilerleme kat edemiyoruz. Durum birde sponsor sitedeki sıkıntı olup çözülmediğinde daha da canımız sıkılıyor. Bu durumlarda biliyorsunuz ki yatırımı yapan üyemiz kendisinin yatırım yaptığını ve çekildiğini söylüyor. Ama siteler ise kendilerinin çekmediğini belirtiyor. Daha sonrasında bizden yardım talep ediliyor ama elle tutulur, somut bir belge olmadığı için ne üyeye haklı diyebiliyor ne de siteyi haklı bulabiliyoruz. Arada bu yatırım yapılan rakam uçuyor, kayboluyor. Bu zaman zarfında cep bank konularının açılmasına genellikle izin verilmemiş olup, elimizden geleni özelden yapmaya çalıştık. Fakat kimisine kendi cebimizden karşıladık, belli etmedik. Kimisine ise sorunun çözülemediğini belirttik. Ama artık bu sorunlarla baş edemez olduk. Bu yüzden yönetim ve ekibimiz ile bir karar aldık. Ne forum içinde konu şeklinde ne de özelden hiç bir şekilde CEPBANK + REFERANS KODU ile yatırım sorunları ile İLGİLENİLMEYECEKTİR.

Bu dönemdeki yatırımlarınızı farklı şekillerde gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. CEP BANK limitleri olarak yatırımda pek olanak sağlanmıyor. REFERANS KODU kullanan kullanıcıların ise HIZLI HAVALE + QR + KRİPTO para kullanmalarını tavsiye ederiz.

Bizim bu kararımız ile ilgili önceden de yayınladığımız bir yazımız mevcuttu ama yine de özelden elimizden geleni yaparak yardımcı olmaya çalışıyorduk. Fakat artık dediğimiz gibi bu tarz şikayetler tarafımızca onay almayacak olup, özelden yazılan bu tarz yardımlar cevapsız kalacaktır. Elimizden geleni bu konularda bu zamana kadar yapmaya çalıştık. Lütfen bizi anlayın ve anlayışla karşılayın.. :)

Birde kişisel olarak eklemek istediğim bu konudaki düşüncelerim vardır. Önceden biliyor musunuz bilmiyorum cepbankım çalındı, hesabıma geçilmedi gibi şikayetler hiç yoktu. Son zamanlarda arttı. Bunun da sebebi şudur ki önce ortaya boş talepçi, kendisini akıllı sanan bir toplum çıktı. Bazı sitelere yutturdular, bazılarında havada kaldılar. Durum bu olunca saha ekipleri yapmış oldukları kontrollerde boş talep olduklarını gördüler ve bu taleplerin boşta gelebildiği düşüncesine vardılar. Aslında her şey bundan sonra başlıyor. Ne olsa boş talepçi dolu ortalık diye çoğu saha elemanı bu gelen cep bank ya da referansları çekiyor & çektiriyor ve sonrasında talep geçersiz diyor onay vermiyor. Eğer bu sektörde kullanıcılar bu şekilde boş talep ile kurnazlık yapmaya kalkışmasaydı şu an bu çalınma olayları olmayacaktı. Haklı olarak bir sitenin finans müdürüsünüz ve saha ekibiniz var. Saha ekibi demek GÜVEN demektir. Siz yanınızda çalıştırdığınız bu saha ekibine mi bu tarz bir sorunda inanırsınız yoksa hiç tanımadığınız bir kullanıcıya mı ? Doğal olarak kendi bünyesinde çalışan kişiye inanıyor ve talebin geçerli olmadığını site tarafınıza sunuyor. Bu durumda yapacak hiç bir şeyiniz olmuyor. Aslında bizim de olmuyor :) Nazımız niyazımız, sorunu yaşayan kullanıcıyı az çok tanıyor olmamız ile bir şekilde ekletiyor ve sorunu çözdürüyorduk. Kimi zaman ise kendi cebimizden vererek yeter ki sorun çözülsün diyorduk. Yani uzun lafın kısası oyuncular böyle olmasaydı bu işler bu şekilde olmayacaktı. Artık bir şeyler geri alınamaz, bu saatten sonra düzeltilemez..

Herkese bol şans diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Selametle..
 

green3535

BHA Üyesi
Katılım
19 May 2019
Mesajlar
38
Konum
ankara
cepbank olayı güvenilir olarak gözükmekte ancak referans olayını bilmiyorum tam olarak artık bu açıklama ile onu da kullanırım
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı
slotbar