Neler yeni
Aşağıdaki skype ve mail adresilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
live:.cid.e78907ceaa14a217

Çözüldü Çekiliş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pedro67

BHA Üyesi
Admin kardesim bu etkinlik saat kacta olucak dağıtım ne zaman olcak bilgi verirmisin bize dün yolunu gözledik bugünde yolunu gözlüyoruz :)

Pedro67

BHA Üyesi

diye yazılmış.. illaki çekilecek ki zaten şuan 100 kişi bile yok.. Kişi başı 30'ar TL kazandı doğru katılanlar..
Neyin kafasi bu adminin umrunda olmayan bi forum bi sponsor yok çekilişe geldimi herkes kayıp bunu açıkla bana yarısı gün sarhoştur kariya gitmiştir misafirlige gitmiştir neysede kendi dedi yarın diye ve ortada yok forum sahipleri

graphistm

BHA Üyesi
Arkadaşım ben burada ne seni ne de admini tanırım.. Adam yazmış bende onu paylaştım.. Bugün demiş olmadı yarın olur.. Sorun edilecek birşey yok demeye çalıştım.. Sonuçta eğer ki sözünde durmazsa zaten herkes çeker gider sanırım bunun bilincindedir..

Arexson

BHA Üyesi
Bekleyelim arkadaşlar belki yollarlar ne yapalım bu seferde böyle olsun belki bi film gelmiştir başına yarın ola hayrola

Pedro67

BHA Üyesi
Bende anlayış gostermeye çalışıyorum fakat bu iş bu sekilde yürümez beyler

Sterling

BHA Üyesi
forumda mod yok , yönetici tek başına idare etmeye çalışıyor sanırım ama edemiyor

Bob Marley

Yönetici
ARKADAŞLAR BEN GELDİM ÇEKİLİŞİ YAPACAGIM FAKAT SÜREKLİ YAZAN CİZEN MESAJ ATAN KİŞİLER KATILIMI GECERSİZ SAYIYORUM CÜNKÜ O KİŞİLER KENDİLERİ ANLAYIŞ KAVRAMI YOK ÇEKİLİŞİ YARIN AKSAM 10:00'DA YAPIP SİZLERE İLETECEGİM İYİ AKSAMLAR.

Esmerezel21

BHA Üyesi
ARKADAŞLAR BEN GELDİM ÇEKİLİŞİ YAPACAGIM FAKAT SÜREKLİ YAZAN CİZEN MESAJ ATAN KİŞİLER KATILIMI GECERSİZ SAYIYORUM CÜNKÜ O KİŞİLER KENDİLERİ ANLAYIŞ KAVRAMI YOK ÇEKİLİŞİ YARIN AKSAM 10:00'DA YAPIP SİZLERE İLETECEGİM İYİ AKSAMLAR.
Valla haklısın dostum, mesajları okuyorum gerçekten gereksiz boş yazan insanalr var sabır nedir bilmiyor kendileri ne desen yeridir.

Pedro67

BHA Üyesi
İnsanları oyalayan sensin kardesim laf söyleyince de burdaki insanları çekilişten muaf ediyorsun 2 gündur sallıyorsun çekilişi başına bi iş gelir anlarız diyecem de sen kafana goresin bi sabah bide gece yatarken foruma bakiyorsun bu forumu kurmak icin kim bilir ne kadar para verdin emek sarf ettin yazık yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı
slotbar