Neler yeni
Aşağıdaki skype ve mail adresilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
live:.cid.e78907ceaa14a217

Duyuru Astropay nedir nasıl kullanılır

Sounders

BHA Üyesi
Katılım
12 May 2019
Mesajlar
157
Konum
Sakarya
Online alışveriş cüzdanınız yok mu? Tek kullanımlık karta mı ihtiyacınız var? Astropay kart tam ihtiyaçlarınıza göredir!
Aşağıda yer alan konular özet halinde anlatılmaktadır. Diğer tüm detaylar için 7/24 hizmet veren canlı destek hattımıza sorabilir veya diğer sayfalarımıza göz atabilirsiniz.
Astropay Nedir?
astropay-card

Astropay destekleyen sitelerde kullanılmak üzere sadece kişiye özel anlık olarak üretilen 16 haneli pin kodu, cvv güvenlik kodu ve son kullanma tarihinden oluşan ön ödemeli sanal kart türüdür. Bakiyeler dolar olarak kart içerisinde yer almaktadır. Kartın kullanım süresi 1 yıldır. Basıldığı ay itibariyle 1 senelik son kullanma tarihi atanmaktadır. Son kullanma tarihinde kart içerisinde bakiye olsa dahi otomatik olarak iptal olacaktır. İptal olan kartların tekrar basılması veya talep edilmesi mümkün değildir.
Dikkat! Sanal kredi kartı değildir! Sadece benzer bir sisteme sahip ve anlaşmalı olduğu sitelerde geçmektedir.
Astropay Nasıl Satın Alınır?
Kart içindeki bakiyeler dolar olarak saklanmaktadır. Sabit olarak 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$ ve 250$ bakiyeleri tek kart olarak satılmaktadır. 250$ üstü tek kart isterseniz 500$ veya 1000$ vb. canlı destek operatörlerimize başvurup bilgi alabilirsiniz.
Sadece 3 adımda kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
1. http://www.ukashbayi.com/canli-destek sayfasından canlı destek operatörlerimize almak istediğiniz kart miktarını ve istediğiniz banka hesabını belirtin.
2. Canlı destek servisimiz tarafından size verilen “KURUMSAL ŞİRKET HESABI” olan banka hesabına açıklamaya cep numaranızı yazıp ödeme yapın.
3. Ödeme yaptıktan sonra canlı destek operatörüne ödeme yaptığınız bankayı, almak istediğiniz kart isim ve miktarını belirtip kartınızı sms olarak teslim
Astropay Nasıl Kullanılır?
Sitemiz den satın almış olduğunuz her astropay kartın kendine özel kredi kartında olduğu gibi pin kodları mevcuttur. Her satın alınan ürün için, “Bakiye – Kart No – Son Tarihi – Güvenlik Kodu” şeklinde sayılar verilmektedir. Sitenize yüklerken TL veya USD bakiye olarak yazmanız gerekebilir.
Siteniz kod yüklenirken USD bakiye kabul ediyorsa size verilen bakiyeyi direk yazabilirsiniz. Eğer TL bakiye yazmanızı veya diğer döviz kurlarını yazmanızı istiyor ise, güncel kur üzerinden hesaplayıp USD karşılığı kaç lira ise yazmanız gerekmektedir
alın.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Google ads alanı
slotbar